Schindler, spol. s r.o. – výhradní distributor kol, elektrokol a cyklodoplňků

Ghost, Lapierre a Electra – to jsou jen některé ze značek, které v Česku, na Slovensku a v Maďarsku distribuuje společnost Schindler.

Kromě kol a elektrokol výše zmíněných značek najdete v distribuci Schindler, spol. s r.o. i spoustu cykloodopňků od předních světových výrobců jako ESIgrips, Qeridoo, SKS Germany, Exustar a další.

Pod stromeček si při troše štěstí můžete nadělit jednu z výher, kterou firma Schindler věnovala do soutěže.

gallery

Přejeme vám krásné prožití vánočních a novoročních svátků a hodně štěstí, zdraví a mnoho najetých kilometrů na kolech od Shindlera.  

V soutěži s Schindlerem tři z vás mohou vyhrát:

1) Helmu Cratoni Performance C-Pro v hodnotě 5 499 Kč

  • je dokonale aerodynamická závodní helma s revolučním konstrukčním řešením orientovaným na maximální výkon a dynamiku. Pouhých 210 gramů a 15 velkých větracích otvorů udrží hlavu v chladu a v dokonalém pohodlí po celou dobu jízdy.

2) Jeden pár plášťů Continental Grand Prix 5000 (25-622) v hodnotě 1 399 Kč/ks

  • silniční plášť pro závodní použití ze speciální směsi BlackChilli, nahrazuje legendární a v profi pelotonu nejpoužívanější pláště Grand Prix 4000. Díky mnoha letům vývoje se podařilo snížit hmotnost a valivý odpor pláště a naopak zvýšit odolnost proti defektům.

3) Světlo KNOG PWR Rider 450 L v hodnotě 1 490 Kč

  • přední světlo vás nenechá ve štychu v žádné situaci. Nejen, že vám posvítí na cestu, ale díky integrované powerbance (2200 mAh) vám dobije telefon, hodinky Garmin, GoPro kameru a další elektroniku. Knog PWR získala prestižní ocenění Design and Innovation Award 2018 v kategorii cyklo vybavení „offroad“ i „road“.

Správnou odpověď můžete najít na webu Schindler.cz.