Soutěž je ukončena

Rogelli.cz – pro radost z pohybu

Rogelli.cz je expert se zaměřením na cyklistické, běžecké a běžkařské oblečení. Dobře poradí s výběrem.

Jak vybrat kalhoty na kolo?

Intimní partie a kolena jsou kritická místa pro prochladnutí. Výkonový jezdec bude potřebovat slabší a prodyšnější kalhoty zatímco cykloturista potřebuje pocit ochrany před chladem, který nalezne v membránovém modelu cyklokalhot. Je důležité si uvědomit, jaký typ cyklokalhot potřebujete vy. Zodpovězte si nejprve základní otázky a výběr bude snazší. Více v článku Jak si vybrat oblečení na kolo?.

Jak vybrat bundu na kolo?

Máte šatník plný hřejivých outdoorových bund, ale žádná z nich není to pravé na kolo? Není divu. Jízda na kole, běh nebo běžky jsou mnohem aktivnější pohybové aktivity. Od jara až do podzimu využijete skladné lehoučké cyklovětrovky, které snadno sbalíte do zadní kapsy dresu. Už víte, jak vybrat nejlepší pláštěnku na kolo. Pojďme se podívat na výběr zimní cyklistické bundy, kterou dobře využijete i na běžkách. 

Jak vybrat zimní cyklistické a sportovní rukavice?

Běháme, lyžujeme z kopce i na běžkách, jezdíme na kole. Lezeme na kopce při mrazivém východu slunce nebo nás z procházky žene sněhová metelice. Ze stovek zimních rukavic vám nabízíme ty nejlepší a nejzajímavější rukavice od dvou tradičních výrobců – Chiba a Rogelli. Každou rukavici jsme vyzkoušeli v reálných podmínkách a víme, proč a na jaký sport si ji vybrat.

Co je na zimních rukavicích důležité?

gallery

V soutěži s Rogelli jste mohli vyhrát:

Dárkový poukaz na 1500 Kč. Poukaz bude výhercům zaslán přímo na email.

 

Přejeme vám hodně stěstí!