SOUTĚŽ SKONČILA.

Malá rodinná firma s velkým srdcem

Penco založil tým odborníků z oblasti potravinářské chemie a biochemie, vášnivých sportovců a zároveň kamarádů. Právě spojení lásky ke sportu a toho, že rozumíme procesům v těle, víme jak fungují svaly, buňky a co potřebují, jsme se v roce 1991 vydali na dráhu výrobců české sportovní výživy. Ještě před revolucí jsme pracovali v rámci VŠCHT na vývoji biologicky aktivních látek pro výživu. Své poznatky jsme přetavili v receptury a následně i výrobu produktů PENCO. Nejsme tak další brand proteinových tyčinek, ale výrobce komplexní sportovní výživy.

Pár našich tipů na vánoční dárky + nyní v zajímavé akci:

Kupte si 1000g balení Whey Proteinu 1000g a dostanete od nás balení BCAA Massif 120 tbl ZDARMA

6000 mg kvalitních aminokyselin. Jako jeden z mála výrobků obsahuje BCAA ve fyziologickém poměru 2:1:1, který je pro tělo nejlépe využitelný. Nyní v akci 2+1 zdarma.

Rozpustné tablety pro přípravu sportovního nápoje bez cukrů a s minimem kalorií. Obsahuje elektrolyty (sodík, draslík, chloridy, vápník a hořčík) v optimálním poměru pro sportovní výkon a vitamíny C a B5. Poměr elektrolytů vychází z průměrného složení potu.  Nyní v akci 2+1 ZDARMA.

Přejeme vám krásné prožití vánočních a novoročních svátků a hodně štěstí, především zdraví a energie na mnoho najetých kilometrů se značkou Penco. 

V soutěži s Pencem mohou tři z vás vyhrát:

Bezlepkovou kaši PELUPA 3000 g a balíček dalších produktů v hodnotě 1 000 Kč.

  • Instantní BEZLEPKOVÁ kaše pro snídaně, svačiny i jako náhrada hlavního jídla s vyváženým obsahem sacharidů. Skvělý lehký snack, který Vás nenafoukne a přitom zasytí před sportovním výkonem.

Správnou odpověď najdete na webu Penca.