SOUTĚŽ SKONČILA.

PARDUS ROZŠIŘUJE NABÍDKU O NOVÉ MODELY A BARVY

Pardus působí na českém a slovenském trhu nějaký ten rok. Profesionálně ho jezdí kontinentální team TUFO PARDUS Prostějov a závodníci jsou s koly mimořádně spokojení. Oblibě se značka těší díky vynikajícímu poměru ceny a kvality. Pojďme se ale podívat na obměnu barevné palety, protože je na co se dívat.

Potěší i vánoční sleva 3 000 Kč, která je alespoň malou náplastí na to, že na první projížďku si budete možná muset počkat, i když se skladové zásoby před koncem roku výrazně navýšily.

Pardus Spark

Spark se okamžitě stal jedním z nejoblíbenějších modelů, zejména díky své univerzálnosti, nízké ceně (44 900 Kč, respektive 52 900 Kč za variantu s kotoučovými brzdami) a hlavně povedené barevné paletě. Černo-červená kombinace vede nad zlato-černou, pozadu nezůstávají ani ostatní kombinace. Všechny barevné varianty jsou ke zhlédnutí zde.

Super 5

Stálicí je model Super 5, na kterém závodí prostějovský tým. U něj zůstaly barvy zachovány.

Robin SL

Novinka letošní sezóny, superlehký rám Robin se pyšní váhou pod 800 gramů, sestava na karbonových kolech Equator má pak 6,8 kg. Lehká raketa je aktuálně nabízena pouze v „tajemné“ modro-fialové metalíze s minimem barevných akcentů. Robin jezdí elitní sestava prostějovského týmu.

Pokud vám nějaká barevná kombinace padla do oka, můžete parametry v případě zájmu porovnat na webu pardus-bike.cz. Ručíme za to, že za vzhledem kol určitě nezaostávají.

Pro využití slevy 3 000 Kč stačí uvést kód “VANOCE2020”. Stejný kód vám zajistí také slevu 1 000 Kč na zapletená karbonová kola Equator. Akce platné pro objednávky do 13.12. 2020.

Distributorem kol Pardus je společnost Equinox Europe s.r.o, výrobce zapletených karbonových kol Equator a Equinox a dovozce dostupného cyklomateriálu pro hobby i profesionální nasazení.

Přejeme vám krásné prožití vánočních a novoročních svátků a hodně štěstí, zdraví a mnoho najetých kilometrů na kolech Pardus a Equator. 

V soutěži s Pardus Bike tři z vás mohou vyhrát:

Tašku na kola, bidon a nutriční výživu Eurosport celkově v hodnotě 1760 Kč.

Správnou odpověď můžete najít na webu Pardusu.