NUTRI - CLINIC CZ - doplňky stravy
Doplňky stravy značky NUTRI - CLINIC mají za sebou úspěšný vstup na český trh, a také skvělou sezónu plnou super výsledků.
Naše výrobky pomáhají profesionálním cyklistům, běžcům, triatlonistům, florbalistům, účastníkům extrémních překážkových závodů, ale i normálním lidem při sportování a v běžném životě. Každý náš produkt je vyvíjen, testován a vyroben v České republice a splňuje nejpřísnější standardy EU. Zároveň složení našich produktů vyvíjíme se zaměřením na skutečnou funkčnost a efektivitu. 
Veškeré naše produkty jsou vyrobeny v našem NUTRI - CLINIC přesvědčení, které je definované motem:  Don’t ignore your body, čili neignoruj své tělo. 
Z toho vychází, že nejen produkty stimulující výkon jsou důležité pro lepší výsledek. Naše zkušenost a především dlouhodobé testování nás dovedlo k produktům, které umožňují fyzicky a psychicky zatěžovaným sportovcům a lidem, dopřát si například kvalitní spánek, ale také možnost soustředit se na běžné věci (řízení vozidla, studium). Tím pádem je možné naplno využít svůj čas.
gallery
Přidejte se k nám na našem e-shopu, Facebooku nebo Instagramu.
Za celý tým NUTRI - CLINIC Vám přejeme krásné prožití vánočních svátků a mnoho šťastných, nejen sportovních, zážitků.
www.nutri-clinic.cz

V soutěži s NUTRI - CLINIC tři z vás vyhráli:

Poukaz k nákupu doplňků stravy zn. NUTRI - CLINIC v hodnotě 1000 Kč na e-shopu www.nutri-clinic.cz
Soutěž byla ukončena. Výherci budou zveřejněni v nejbližších dnech.