SOUTĚŽ SKONČILA!!!

Sportovní motivační kalendáře na rok 2022
"Mootivace.cz - Protože motivace není nikdy dost!"

Jezdíte rádi na kole, běháte nebo celkově máte rádi sport a pohyb? Ale už je po sezóně, závody v nedohlednu, venku je ošklivé počasí, nechce se Vám ven...  Nemáte náladu nebo Vám jen chybí motivace k tomu jít si zasportovat?

Tak to moc dobře známe. A jelikož jsme také sportovní nadšenci, víme, jak hodně je motivace ve sportu důležitá. A právě proto jsme přišli s motivačními kalendáři, které Vám pomohou dodat motivaci a být aktivní i ve dnech, kdy se Vám úplně nechce. Princip našeho kalendáře spočívá v jednoduché výzvě, mít co nejvíce aktivních dní během celého roku. Je jen na Vás, jak celý koncept pojmete, jestli jako celoroční výzvu, a nebo jen jako zpestření svých sportovních aktivit.

Na kalendáři najdete 365 koleček, stejně jako je dní v roce a Vaším cílem na rok 2022 bude díky svým aktivitám vyplnit/ vybarvit/ přelepit co nejvíce koleček. Počítají se všechny aktivity - cyklistika, běh, procházka, plavání, cvičení atd… Jaká pravidla a limity si nastavíte, je jen na Vás. Za odměnu si po aktivitě můžete vybarvit kolečko daného dne.  Díky tomu, že je kalendář ve formě plakátu, budete ho mít neustále na očích, a tak Vám bude sám připomínat, že byste měli být každý den aktivní. Přehledné týdenní rozložení Vám poté pomůže lépe sledovat a analyzovat, jak si během roku vedete.

Přijměte výzvu, překonejte sami sebe, buďte co nejvíce aktivní, zlepšete svou fyzickou kondici a překonejte své limity. Pro ještě větší výzvu Vám doporučujeme pořídit kalendář i vašemu tréninkovému parťákovi, se kterým budete soupeřit o to, kdo má více vyplněných koleček.

Krásné Vánoce a hlavně co nejvíce vyplněných koleček v roce 2022!

Mootivace.cz

gallery

V soutěži s Mootivace.cz deset z vás může vyhrát:

Motivační cyklistický kalendář - v hodnotě 199 Kč

Správnou odpověď na Mootivace.cz asi nenajdete, ale třeba na RoadCycling.cz ano ;-)