Penzion Kolovna ve Ski areálu Kraličák v Hynčicích pod Sušinou je po celkové rekonstrukci otevřený ubytovací objekt. Jeho personál se postará o příjemné prožití pobytu v krásné krajině pod Králickým Sněžníkem a je připraven poskytnout vám zázemí pro individuální rekreaci či kolektivní pobyty.

Vybavení na velice slušné úrovni garantuje pohodlí a pohodu, kterou umocní kvalitní domácí kuchyně, připravená i na individuální přání. Samozřejmostí je sociální zařízení a TV na pokojích, které jsou 2–4 lůžkové s možností přistýlek, a spolehlivé Wi-Fi pokrytí v celém objektu.

Penzion je vhodný pro zimní i letní sportovní aktivity. Objevte spoustou krásných cest a stezek na kole či pěší turistikou. Využít můžete kilometry značených tras i lesní pěšiny nebo se vydat po starých sudetských cestách, po zaniklých obcích či pásmem předválečného opevnění, anebo jen tak lenošit u blízkého rybníka.

Celé Staroměstsko a Jesenicko je regionem se spoustou krásných cest a stezek pro silničáře i bikery, pro ostré tréninky i pro rodinné cyklovýlety.

www.kolovna.cz

V soutěži s Kolovnou.cz tři z vás vyhráli slevy na tyto služby:

1. Poukaz na koupi kol Bergamont se slevou 30%

2. Poukaz na koupi oblečení a doplňků se slevou 30%

3. Poukaz na ubytování v Kolovna penzionu v hodnotě 500 Kč

Soutěž byla ukončena. Výherci budou zveřejněni v nejbližších dnech.