SOUTĚŽ SKONČILA!!!

KALAS Sportswear, tradiční výrobce cyklistického oblečení, se specializuje na výrobu zakázkového oblečení na kolo s vlastním designem, které vyrábí pro tuzemsko i zahraničí. Výroba cyklistického oblečení značky KALAS Sportswear probíhá výhradně v České republice s využitím nejmodernějších technologií. Neustále dohlíží na kvalitu výrobků a oblečení šije ze špičkových funkčních materiálů dovážených především z Itálie a Švýcarska.

Aby oblečení splňovalo nejvyšší nároky na funkčnost i pohodlí, spolupracuje při jeho vývoji a testování s profesionálními cyklisty a renomovanými pracovišti jako je například Technická univerzita v Liberci či Textilní zkušební úřad Brno. Neustále inovují výrobní metody, testují nové materiály, střihy a výrobky. Vývoj a testování probíhá v úzké spolupráci s profesionálními jezdci a týmy, mezi něž patří například Jaroslav Kulhavý, Mathieu van der Poel, nebo Britská cyklistická reprezentace. Právě Mathieu van der Poel se stal prvním závodníkem, který v našem oblečení vyhrál letošní etapu na nejprestižnějším a nejsledovanějším cyklistickém závodě Tour de France.

Cyklistické oblečení KALAS Sportswear se vyrábí již v takové kvalitě, že jej oblékají mistři světa, olympijští vítězové, členové národních reprezentací i tisíce rekreačních cyklistů ve více než dvaceti zemích světa. V neposlední řadě je český výrobce od roku 1991 hrdým partnerem a dodavatelem cyklistického oblečení pro českou (dříve československou) reprezentaci, která v oblečení dosáhla mnoha úspěchů.

Na počátku značky Kalas nebyl podnikatelský záměr, ale láska k cyklistice. Zakladatel firmy KALAS Sportswear, dlouholetý cyklista a trenér několika mistrů světa - legenda tuzemské cyklistiky Čestmír Kalaš, se v roce 1991, ve snaze získat finanční prostředky na podporu táborského týmu, vrhl na výrobu oblečení pro cyklisty. Za více než tři desítky let z nápadu jednoho umanutého cyklonadšence vyrostl přední výrobce cyklistického oblečení ve střední a severní Evropě. Ročně vytvoří 5 000 unikátních designů a vyrobí přes 400 000 kusů výrobků. Ale nejsou to čísla, která je motivují k další práci. Je to vášeň a hrdost, kterou cítí pokaždé, když jsou sportovci v oblečení KALAS Sportswear spokojeni a daří se jim uspět.

gallery

Přejeme vám krásné prožití vánočních a novoročních svátků a hodně štěstí, zdraví a mnoho najetých kilometrů v oblečení Kalas. 

V soutěži s Kalas Sportswear tři z vás mohou vyhrát:

1. Zimní bunda Motion - v hodnotě 3690 Kč
2. Bunda PURE černá - v hodnotě 3290 Kč
3. BASE Z1 | Triko dlouhý rukáv MERINO winter | černé - v hodnotě 1890 Kč 

1. Zimní bunda Motion, barvu své výhry si bude moci výherce vybrat sám. Vybírat může ze 4 barevných variant.

Popis výhry:

- Vyšší límec se zatepleným materiálem Roubaix.
- Trojdílná kapsa na zadním dílu bundy.
- Elastické zakončení předního dílu.
- Vodní sloupec >10 000 mm.
- Prodyšnost > 10 000 g/m2/24h.
- Reflexní prvky pro větší bezpečnost.

S bundou Motion W&W Winter Flow si na Vás mráz během zimního období jen tak nepřijde. Dokonale ochrání před nízkými teplotami a sněhem díky třívrstvé membráně s vnitřním, zatepleným počesáním. Zároveň se však funkční membrána postará o potřebnou prodyšnost a zamezí přehřátí.

2. Bunda Pure černá

Popis výhry:

- Jeden a půl vrstvá konstrukce lehké membrány.
- Vodní sloupec: >8 000 mm.
- Prodyšnost: > 11 000 g/m/24h.
- Zip s vnitřním podložením a horní překrytím zabrání poškrábání krku.
- Vnitřní límec je vyroben ze síťoviny pro lepší odvod potu.
- Silikonová páska v dolním zakončení dresu zabraňující posunu.
- Kapsa na zip na zadním díle bundy.
- Reflexní prvky pro lepší viditelnost.

Cyklistická bunda PURE je vyrobena z velice lehké membrány, která disponuje vysokým stupněm nepromokavosti a účinně odolává větru. Bunda je zároveň i dokonale prodyšná, čímž zamezuje nadměrnou kumulaci tepla. Díky své lehkosti se dá bunda snadno sbalit do kapsy dresu a stane se tak nepostradatelnou součástí Vaší výbavy v nejistém počasí.

3. Spodní triko Merino winter - BASE Z1 černé

Popis výhry:

- Důkladné zateplení spodní vrstvy v zimním počasí.
- Vyšší límec poskytne maximální ochranu krku.
- Rychlý odvod potu od pokožky.
- Pružnost střihu s plochými švy zajistí pohodlné padnutí.
- Prodyšnost materiálu se postará o optimální tělesnou teplotu.
- Složení: 51% Vlna, 49% Polyamid.

Zateplené funkční triko s dlouhým rukávem je vyrobeno z jemné a hřejivé merino vlny, čímž výborně izoluje a udržuje stálou tělesnou teplotu. Díky své pružnosti a přiléhavému střihu skvěle padne a poskytne výbornou ochranu při zimních vyjížďkách. Mezi jedinečné vlastnosti merino vlny patří: rychlý odvod potu, hřejivost, prodyšnost a pružnost.

 

Odpověď na soutěžní otázku můžete najít na webu kalas.cz.