SOUTĚŽ SKONČILA.

Česká společnost KCK Cyklosport-Mode s.r.o. se sídlem v Otrokovicích vyvíjí a vyrábí produkty pod značkou FORCE již od roku 1991, kdy byla společnost založena. Široká škála produktů této značky dokáže uspokojit jak rekreační hobby cyklisty, tak i profesionály. Známkou kvality výrobků FORCE je jejich používání v profesionálních cyklistických týmech. K nejvýznamějším podporovaným týmům můžeme zařadit například italský profesionální tým Wilier 7C MTB Team – kde působí mimo jiné i mistr světa v MTB maratonu Massimo Debertolis nebo kontinentální silniční tým Amore & Vita–Prodir. Z českých týmů značka FORCE podporuje rovněž špičkové týmy jako ČEZ Cykloteam Tábor, SKC Pardus TUFO Prostějov nebo EthicSport Cycling Team a další.

V roce 2020 se objevila značka FORCE na Tour de France pod hlavičkou týmu B&B Hotels - Vital Concept P/B KTM – při této příležitosti si odbyla svoji premiéru přilba NEO, která bude k mání v nadcházející sezóně 2021.

Lidé v týmu FORCE, kteří se podílejí na vývoji značky a produktů jsou milovníci sportu a nadšení cyklisté. Veškeré produkty jsou před svým uvedením pečlivě testovány jak profesionály, tak i rekreačními cyklisty, aby byla zajištěna ta nejvyšší kvalita u každého jednoho produktu. Snahou značky je vytvořit sortiment takový, aby si každý zákazník prišel na své – od ekonomicky příznivých produktů, až po produkty té nejvyšší kvality.

Že má značka FORCE opravdu široký záběr, dokazuje šíře nabízeného sortimentu. Najdete zde kompletní sortiment cyklistického oblečení, který člověka vybaví od hlavy až k patě a to do každého počasí. Oblečením to však nekončí – FORCE má ve své nabídce i kompletní cyklistické příslušenství od nářadí, maziv, trenažérů, stojanů, až po autonosiče.

Za značku FORCE Vám přejeme přijémné prožití vánočních svátků, hodně zdraví, štěstí, klidu a mnoho najetých kilometrů v následující sezóně.

gallery

Přejeme vám krásné prožití vánočních a novoročních svátků a hodně štěstí, zdraví a mnoho najetých kilometrů se značkou Force.

V soutěži s KCK Zlín tři z vás mohou vyhrát tyto ceny:

1. Fotochromatické brýle FORCE EDIE fluo v hodnotě 2 199 Kč

Brýle EDIE jsou dokonalou reakcí na požadavky cyklistiky, ale i jakéhokoli jiného sportu spojujícího vytrvalost s rychlostí. Sklo s odvětrávacími body bylo navrženo tak, aby sportovci poskytlo maximální boční a vertikální zorné pole pro volný výhled v každé poloze.

pevnější a pružnější grilamidová obroučka (TR90) fotochromatické polykarbonátové sklo, UV 400 kategorie filtru 0-3, propustnost 13% fotochromatická skla - ztmavují a zesvětlují se v závislosti na intenzitě ultrafialového záření (při vyšším výskytu záření se čočky ztmavují a obráceně při nižší intenzitě světla se automaticky zesvětlují) nastavitelný nosník, balení obsahuje pevné pouzdro vak z mikrovlákna hmotnost: 31g

2. Přilba FORCE ORCA TEAM EDITION (velikost S-M) v hodnotě 1 699 Kč

Speciální model přilby v barvách týmu BB Hotels - Vital Concept P/B KTM, který letos závodil na Tour de France.

technologie inmould, 19 otvorů možnost nastavení velikosti kolečkem polstrování pod bradou (ochrana při zapínání) velikost: S-M 55 - 59 cm hmotnost: 243 g certifikát CE baleno v krabici FORCE

3. Batoh FORCE GRADE PLUS v hodnotě 1 499 Kč

Batoh s originálním designem a objemem 22l s jistotou splní přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Svrchní část z kvalitního materiálu, mnoho kapes a přihrádek a možnost doplnit rezervoár s objemem až 3 litry! O pohodlí každého majitele se stará výškově nastavitelný hrudní pás, zatímco kovové výztuhy mezi síťkou a batohem prostor, díky kterému zde skvěle funguje cirkulace vzduchu.

objem batohu: 22 l, včetně rezervoáru 2 l rezervoár - pro FORCE vyrobil HYDRAPAK možné vložit rezervoár o objemu až 3 l může být naplňen vodou o max. teplotě 60 °C hlavní kapsa na zip, další dvě menší kapsy vepředu batohu uvnitř batohu přihrádka na mobil bederní pás s kapsou na zip výškově nastavitelný hrudní pás kovové výztuhy vytvářejí mezi síťkou a batohem dostatečný prostor pro lepší cirkulaci vzduchu materiál: polyester hmotnost: 1090 g

Správnou odpověď můžete najít na webu KCK Zlín.