CYCLING DIFFERENT: slogan značky EKOI!

EKOI má nepřehlédnutelný styl, který vyvolává pocit, že EKOI je dnes všude. Postupně však značka umožňuje svým zákazníkům, aby se stali spolutvůrci vlastního designu díky novým konfigurátorům dostupným na stránkách EKOI.

První konfigurátor brýlí měl v roce 2013 obrovský úspěch (následoval jej konfigurátor kompresních nohavic).

Rok poté EKOI vytváří první konfigurátor přileb na světě. V roce 2015 doplňují jedinečnou nabídku na světě konfigurátory bot a oblečení.

EKOI je tak jedinou značkou na světě, která dokáže cyklistovi nabídnout personalizované vybavení doslova od hlavy až patě.

Produkty a jejich řady se neustále vyvíjí. Naši první zákazníci by o tom mohli vyprávět. Dnešní řady už nemají co do činění s těmi, s nimiž jsme začínali. Dokonce už ani s rok starými produkty. Neustále investujeme do výzkumu, abychom neustále zvyšovali úroveň našich produktů a uspokojili tak atlety, kteří nosí naše barvy a zákazníky, kteří nám důvěřují.

EKOI se snaží držet na špici inovací a v tom nám pomáhají i profesionální týmy, které využívají naše produkty na silnici i v cyklokrosu: AG2R LA MONDIALE / QUICK STEP / ROOMPOT / TEAM KMC EKOI.

A celá řada šampionů v triatlonu, kteří nám důvěřují:
Bertrand Billard (mistr světa ITU 2013/2014), Marino Vanhoenacker (vítěz závodu Ironman v Brazílii a Rakousku v roce 2015), a samozřejmě šampioni v olympijském triatlonu, bratři Brownleeové (mistři světa a olympijští vítězové)

Za celý EKOI Česká republika Vám přejeme krásné prožití Vánoc a hodně šťastných kilometrů v sedle.

www.ekoi.cz

V soutěži s Ekoï tři z vás vyhráli tyto ceny: 

1. Přilba CORSA LIGHT Black & Blue v hodnotě 2857 Kč

 Vlastnosti přilby:
- Kryt Full In Mold: horní i spodní část 
- 24 ventilačních otvorů 
- 10 zadních ventilačních otvorů
- Pěnová výstelka Coolmax
- Nastavitelné řemínky pod oběma ušima
- Týlní část nastavitelná pomocí ozubeného kolečka
- Týlní část nastavitelná výškově
- Ventilační řemínky
- Magnetická přezka
- Váha S/M 185 g 
- Váha L/XL 220 g
- Splňuje normy s označením CE
- 2 velikosti: S/M (54/58 cm) a  L/XL (59/62 cm) 

2. Brýle PERSOEVO6 EKOI TEAM QUICK STEP FLOORS LTD v hodnotě 1818 Kč

Model vytvořený speciálně pro tým QUICK STEP FLOORS, který na nich oceňuje především panoramatický zorný úhel, hledí velikosti XL, lehkost a agresivní vzhled.

- Stranice s ventilací
- Hmotnost brýlí: 28 g
- Nastavitelný nosník (šířka a hloubka)
- Hledí XL REVO, kat. 3: určeno k nošení v létě (chrání před silným zářením). Hledí jsou z nerozbitného polykarbonátu a poskytují 100% ochranu proti UV záření. Sluneční hledí Revo odfiltrují až 95 % slunečního záření. Značka EKOI tyto zorníky vybrala kvůli jejich výjimečné kvalitě. Úprava REVO chrání před zářením při intenzivním slunečním svitu ještě účinněji.

3. Brýle PERSOEVO6 EKOI ITALIA ROSA LIMITED EDITION, MIRROR LENS

Model vytvořený speciálně pro tým QUICK STEP FLOORS, který na nich oceňuje především panoramatický zorný úhel, hledí velikosti XL, lehkost a agresivní vzhled.

- Stranice s ventilací
- Hmotnost brýlí: 28 g
- Nastavitelný nosník (šířka a hloubka)
- Hledí XL MIROR, kat. 3: určeno k nošení v létě (chrání před silným zářením). Hledí jsou z nerozbitného polykarbonátu a poskytují 100% ochranu proti UV záření. 

Soutěž byla ukončena. Výherci budou zveřejněni v nejbližších dnech.