Novinky CYKLOŠVEC 2019 pro ROADCYCLING.cz

STEVENS ROAD

Pro rok 2019 připravil hamburský výrobce nový topmodel sériových silničních kol. Karbonový IZOARD PRO DISC, jak je z názvu patrné, disponuje oproti svým předchůdcům diskovými brzdami. Nabídka modelů IZOARD čítá ještě další dva modely, šedý IZOARD PRO lišící se pouze použitím čelisťových brzd a výrazně červený IZOARD s novou sadou Shimano 105. Nabídka hliníkových silniček čítá také 3 modely, nejvyšší ASPIN na Ultegře, střední STELVIO na nové 105ce a SAN REMO na sadě Tiagra.

Zajímavostí v nabídce silničních kol Stevens je možnost zakázkové stavby. Na našich stránkách  lze sestavit kolo dle představ zákazníka a počtem možností se dostáváme k neuvěřitelnému teoretickému číslu 240 milionů. Můžete si tak sestavit silničku, kterou nebude mít nikdo jiný na světě.

Stevens – to je krom jiného i svět cyklokrosu. Topmodel SUPERPRESTIGE, dostal pro rok 2019 sourozence s dodatkem FORCE, svědčícím o použité sadě SRAM 1x11. Pokud nemíříte na světový pohár, ale třeba jen tak brouzdat se podzimním listím v lese, zaujme Vás khaki model VAPOR – to je kolo stvořené třebas i na bikepackingový gravel výlet.  PRESTIGE je agresivní červený divoch, který se s novou sadou Shimano 105 je připraven poprat se všemi nástrahami terénu. Hledáte krásné kolo na zimu či na držák na každodenní dojíždění do práce? Novinka SUPREME vybavená blatníky, dynamo nábojem a osvětlením je přesně pro Vás. Modelu GAVERE blatníky chybí, v ničem jiném však nezaostává, úctyhodná šířka plášťů 40-622 z něj dělá pohodlnou střelu přesahující do populární kategorie gravel. Nezmínit v Čechách model TABOR by bylo takřka rouháním, základní cyklokros dostal do nové sezóny nové barevné provedení.

CATLIKE

Temperamentní Španělé  znatelně posunuli celou nabídku do vyšších tříd mimo. Novým topmodelem se stala silniční přilba s  názvem KILAUEA. Špičkové provedení, aerodynamika, bezkonkurenční odvětrání i hmotnost, to jsou vlastnosti toho nejlepšího, co si můžete od Catlike dát na hlavu. V těsném závěsu se drží další evoluce MIXINA s přídomkem EVO v názvu a je možno si nově vybrat ve standardním provedení, nebo s vnitřkem s technologií MIPS. Standardní MIXINO zůstává v nabídce za výrazně nižší cenu a s absencí kosmického prvku Graphene. Evoluce se dočkal i WHISPER, model WHISPER EVO se oproti předchůdcům liší drobnými konstrukčními změnami a nižší cenou. Další novinkou v nabídce je silniční model VENTO, který po boku modelu CLOUD 352 tvoří pilíře modelů zaměřených na aerodynamiku. V nabídce stále zůstává krom populárního modelu KOMPACTO i retromodel ORIGEN a ekonomické přilby CHUPITO či VELETA.

Přesun výroby treter do Španělska zcela změnil nabídku Catlike. Vrchol tvoří model MIXINO LEGEND, ručně šitá silniční tretra z pravé hovězí kůže a karbonovou podrážkou. O upínání k noze se stará kolečko BOA. Pod tímto skvostem se nachází silniční tretry WHISPER OVAL ROAD CARBON se svrškem z umělé kůže, dvěma BOA kolečky a karbonovou podrážkou. Oba nové modely jsou nabízeny ve více barevných provedeních ve standardních EU velikostech.

Věříme, že si z naší nabídky vyberete něco i pod letošní stromeček. Přejeme vám hodně štěstí, radosti a pohody do dalšího roku.

Váš CykloŠvec a Karel Švec
www.stevens-bikes.cz 
www.cyklosvec.cz

gallery

V soutěži s CykloŠvec tři z vás vyhráli tyto ceny: 

1. Řetěz KMC X-11-EL Silver box v hodnotě 1090 Kč 

2. Balíček Stevens – čepice, taška, bidon, nářadí, brašna v hodnotě 1000 Kč

3. Dres GALAXY STEVENS TEAM krátký rukáv v hodnotě 990 Kč  

 

Soutěž byla ukončena. Výherci budou zveřejněni v nejbližších dnech.